VDR 6010

24.juuli (19.00)- 28.juuli (16.00)   

20220712_151329.jpgMis siis on mehe vägi? Kui mees on sirge, kasvanud oma loodud keskonnas, teinud läbi sisemise puhastuse, ehk initsatsiooni  -sest see avab mehelikkuse ja täiskasvanuliku raja. Mees on sõdalane heas mõttes, kes on julge või teab, kuidas olla julge. Kes on aus, kelle süda on enesele avatud. Kes tahab vastu võtta otsuseid. Kes ei karda enam edasi, kelles on tundlikust mõista looduse salapära, kelles on kohalolu-ilma et mõtete virr-varr ja pidev kohusetunne seda sööks. Kes paneb oma märkmikusse kirja aasta puhkuse ja puhkuse aja ja alles siis töö. Kes on lojaalne isendale, kes mõistab, et kui ta ise ei ole tugev ja ei jäta eilset päeva, siis ei saa ta rahu. Mees olles terve ei otsi pidevalt lohutust, (sest minevikus oli lapsepõlv raske, esimene naine pettis jne. ). Initsiatsiooni rituaalid toovad mehe ellu heas mõttes surma mõiste. Surm ja lõpetatus toob aga uued võimalused.

 • Mees läbides „väikest surma” ergastab oma mina
 • kasvab välja korduv mustrist
 • mõistab seksuaalsuse väge ja ei karda seda kaotada
 • püüab mõista oma kaaslast olles talle tugevaks toetuseks
 • valib ja on aus oma soovides

Kõik need omadused viivad mehe inimlikkuseni, kus rituaalsus ühendab meheliku väe. Mets, tuli, kuumus, stiihia, kokkuvõtmine ja tarkus oma oskustes annavad mehele sitkuse. Mees teab oma kohta, ta leiab selle ka rituaalis, ta ei kahetse. Mehele on omane tundlikkus, mõnel on see suletud, kuid ometi „Haras” olemas. Miski avab selle, tegelikult ei tea keegi , mis, aga ometi oma väega kohtumien teeb selle suureks.

Tulemus - MEES

Läbi salapäraste initsiatsiooni rituaalide, harjutuste, tarkuste saab lähemale iseendale. Ühe päeva pühendume ka naistest arusaamisele. Meeste seksuaalsele väele. Kõik mehed on tulnud naise seest, läbi tühjuse ja surma. Sellepärast on vaja ka naiselikkuse rituaale, milles naiselikku ürgsust. Ka tõde, mida naised ootavad meestelt-teab vaid naine. Kuid kuidas avardada oma süsteemi oskab paremini kirjeldada mees.

Oled valmis tulema, siis saada oma kirjeldus, kus asud praegu ja vasta põhjalikult: Me valime alati, kes tulevad. Nii saavad kokku sobivad inimhinged. Saada vastused hiljemalt 16.juuliks This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 1. Kirjelda end, aga teistmoodi
 2. Sinu tugevused, nõrkused
 3. Sinu hirmud
 4. Hinnang oma suhetele viimase aasta jooksul (mis on korras, mis vajab parandamist, mis puudu)
 5. Sinu füüsiline ja hingeline tervis , millist sporti oled teinud, või teed ka praegu
 6. Milliseid teemad on sinu jaoks olulised, mida ootad?
 7. Milliste arendavate praktikatega sa igapäevaselt tegeled?
 8. Rahulolu allikad sinu elus, saada see vastus mulle Whats Appi vidona (+325103779)
 9. Soovid veel midagi enda kohta lisada
 10. Kas sööd kursuse ajal sega või taimset toitu (mida ei söö)7sinu unevajadus
 11. Sinu täpne sünniaeg (päev, kuu, aasta, kell, koht), veregrupp
 12. Ilus pilt sinust
 13. Kontaktandmed (telefoni number, e-maili aadress)
 14. Kui soovid, võid kõik vidona saata kui sulle see lihtsam.

 

Kursuse tasu on 515 eur kui saadad ankeedi ja tasud enne 1 juulit, hiljem 555 eur. (hinnas on KM, söök, ööbimine, saun jm)

 Me ei kasuta psühhotroopseid aineid, sest see võtab inimese väe ja tervise. Inimene on tark, läbi enesearenduse ja teadmise ta leiab ka tee „Nirvanani”, kuid ei kuku sealt ka kunagi alla. Kursuse ajal korjame ära ka telefonid ja kellad, neid ei saa sel ajal kasutada. Nii, et rahusta oma lähedasi, et oled eemal kõigest. Et meel saaks puhata ja sinu maailm uue hingestuse.

Rituaale loob ja hingesid kutsub Thule

Süsteeme seletab lahti ja lahendusi pakub Erik

Asukoht

Pärnumaa, Lääneranna vald, Selja küla, Leesoja talu