VDR 6010

2. august (19:00) - 6. august (16:00)

Naine, kui sinus on põnevat loovat jõudu ja sa tahad teada, milliseid alateadvuse kehastusi sa kannad. Kuidas rituaalselt avada oma sisemisi vägesid. Missuguse julguse saad, kui lähed läbi pimeda metsa, hoides käes oma südant, lubades end metsahingedel uuesti luua. Koged erilisi seksuaalseid paraktikaid, et anda väge oma kaaslasele. Arendad endas välja oskuse olla pöörane ja vaba. Siis tule ja saa osa jumalanna Kali kehastuste väest.

Naise olemust kirjeldab pöörane kaos. Kuid kuidas ma saaksin kaost struktuurselt väljendada? Kõige lähedasem oleks kujutada üsna täis vee anumat, mille kaas on pealt irvakil. Naiselik olemus ei taha purki panemist või lahterdamist. Vesi hakkab selles hüplema, leides järjest enam teed väljapoole kaane avasse, mida ühendab jõud vabaduse järele. Kui see protsess on liiga pikk ja jõudu kulutav, siis lõpuks naine väsib, kustub. Kaosest saab vaikne rahu, milles pole puhangut. See on naiseks olemise lõpp, kust tagasiteed pole olemas, mitte kunagi. Isegi kui täita end uuesti, pole see päris ja protsess ei viiks kuhugi. Naine ei tohiku end nii ääre peale ära väsitada, ta peaks varem oma jõudu hoidma. Just sellepärast saab tajuda ainult pingutamata naiselikke olemusi, millede kombineerimisel mõistame erinevaid naisi. Aga neid ei saa võtta kunagi konkreetsete tüüpidena, sest nende paljusus ei ole püsiv.

Ehk pole olemas püsivat naist-elus naine on pidevas voos ja muutumises. Kui ta täna tegi nii, loodad homseks samasugust kulgu. Siis ühtäkki märkad, et naise olek paneb sind mõistma asjade liikuvust ja aja kordumatust. Ürgne naine tahab olla isikupärane , ta on tark. Ta on müstiline. Ürgne voog avab naise “jumalikud” kehastused. Kõige paremini väljendab seda KALI 10 kehastust, igas naises on neid vähmalt viis. Igaüks mõjub naisele erinevalt, kuid väljendab selgelt tema orientatsiooni ja aktiivsust, oskust olla eriline kaaslane oma mehele või kulale (mitmekesi elavatele inimesele).Ürgsuse vägi avab, suurendab ja loob naiste ühisust, kus keegi ei konkureeri vaid pigem naudib väekate naiste kohalolu, kus igaüks teab oma kohta elus. Naine teab, et elu on liiga lühike , et jonnida-ta pigem otsustab, kas pühenduda või siis mitte. 

TAF 9400

Eesmärk

Tunnetada oma sisemist Ürgset naiselikku väge. Õppida häälestuma KALI jumalannade vägedele, loomustele. Olla loomulik. Õppida tundma ürgsete rituaalide mõju. Lubada nautida ükskõik millist soovi enese sees. Väestada oma emakat-kohta kus asub naise süda, puhastada seda mittevajalikust minevikust või ka tuleviku ootustest. Olla hetkes. Olla südamlik. Olla lihtne.

Mida teeme

KALI jumalnnade10 kehastust, samastumine nende ürgsete vägedega . Surma ja sünni tundmaõppimine, mälestuste rada. Hinged meie sees-kes kuulavad, kes jooksevad minema. Naiste mängud taju ja tunnetuse avardamiseks. Aelemine vaimudega, pühendumused.
Rituaalid….saladused…emakaloitsud…hääle vabastamine…orgastilisus…ürgsete loomade tantsud…kehastumised…armastuse väe ligitõmbamine ja suurendamine…tarkuse enesesse õhendumine fluidumi saavutamine…KALI rituaalid ja pühendumused. Iga päev kogeme läbi kolm erinevat KALI kehastust, et tunda nende väge enese sees. 

Kellele

Naisele, kes vajab sügavust. Kui tahad avada oma kaks jõge, mis voolavad emakasse, valge , mis on seotud heatahtlikkusega, südame väega, ideaalse naisega ja must-pöörase ja naudingutest põleva naisega, kes asub emaka tühjuses. Tervel naisel peaksid olema avatud mõlemad jõed-vaid nii on ta õnnelik ja jagab oma armastust mehele.
See kursus on sulle, kui oled julge, sulle meeldib olla alasti, sa tahad teada, mis on veel sinu sees, vajad erilist rituaalust, imetlust ja oma ürgse olemuse avardumist. Naisele, kes juba teab, mida ta võiks tahta.
Oled tulemas, siis saada mulle oma põhjalikud vastused endast. Mulle meeldib valida ,alati. Siis saavad kokku need naised, kel on mida jagada ja kes oskavad ka vastu võtta.

Ankeet

  1. Miks sina?
  2. Milles oled tugev ja avar?
  3. Sinu suhete muster viimasel aastal?
  4. Milliseid praktikaid igapäevaselt teed?
  5. Sinu head iseloomu omadused?
  6. Mille üle iseendas oled uhke? See vastus saada mulle WhatsApp +3725103779 video kujul
  7. Sinu toidumisharjumused.
  8. Sinu une vajadus?
  9. Sinu sünniaeg, kell, koht, kontakttelefon
  10. Pilt sinust, kus oled päris.

Loomulikult ei saa kuruse ajal kasutada telefoni, kella ega diktofoni (need korjame kokkupuhkama). Nii, et teavita oma lähedasi, et sinuga on kõik korras. Need, kes hoiavad sinu lapsi või loomi, hoiavad neid hästi!

Laagri tasu

Saates ankeedi ja tasudes arve enne 1 juulit  520€. 

Hiljem 550 eur (hinnad sisaldavad käibemaksu, ööbimist, sauna, toitu). 

Asukoht

Pärnumaa, Lääneranna vald, Selja küla, Leesoja talu