VDR 6010

 

Kursused

Üksteisesse sulandumine kui jagatud rituaal - Grupp paaridest koos 
8. juuni (19:00) - 11. juuni (16:00)

Kursus paaridele, kes otsivad siemise elujõu ja energia, seksuaalsuse ja rituaalsuse voogu. Kellele meeldib ürgsus, ilu, aeg, vaikus, pöörane tants. Kes on julged avastama oma paarisuhte rituaalset poolt, et kooselu oleks iga päev rituaal. Kelles pole enam jonnimise, tujutsemise soont. Neile , kel on oluline suhte väe kasvatamine, seksuaalsuse värskendamine, oma elu suunamine ja põnevus, siis olete oodatud.  Sellel kursusel on juba ees ootamas paarilised, kes olnud enne koos rituaalses voos. Kui sobitute, on väravad avatud.

Lõdvestades keha ja meelt
5. juuli (19:00) - 9. juuli (16:00)

Kui saaksin “sunniksin” kõiki seda kogema. Meie keha mäletab, õigemini mäletab aju. Vahel ta ei lase lahti , teinekord ei ole kohal, või elab tulevikus. Intensiivne lõdvestamine , nii füüsiline , kui meeleline vaheldumisi viib teadvuse rahuni. Kõik päevad hommikust õhtuni erilisi kokkuvõtmisi, sauna, rituaalsust, kogu grupi osalust, paaris tegemisi, üksi hakkamasaamist, une korrastamist viib  ja toob sind tagasi oma jõu juurde. Ja see avab radasid, andekusi, oma sisemisi suletud voogusid. Kes julgeb öelda, et ta oskab hästi lõdvestuda ja teeb seda päriselt iga päev, sel pole vaja tulla.

Omade Lõõgastus - Grupp omadest täitunud
13. juuli (19:00) - 16. juuli (16.00)

Naiste tuletantsu rituaal
30. juuli (20:00) - 31. juuli (11:00)

See rituaal on pärit Siberi naisnõidadelt. Seda saavad tantsida ainult naised, sest nad on sündu´inud emakaga, kuhu saab tule väge koguda. Naiste ühisus, tule kiimalisus ja seksuaalsus, loitsude maagiline rütm , alasti oleks täsikuu eel. Arvatakse, et kui seda näeb mees, võib ta kaotada oma nägemise-sest tõepoolest seda mida ta näeb on pimestav...

Rituaalne Naiste vägi - Ürgne Kali
2. august (19:00) - 6 .august. (16:00)

Tugevate, ürgsete naiste kursus, kes mõistavad naiseks olemise jõudu. Kes soovivad kogeda rituaalset pühendumist, oma sisemuse kehastuste tundamõppimist  Shaktistliku jumalanna KALI väe läbi. Kellele on omane hingeline jõud, kokkuvõtmisvõime, tarkus, aktiivsus. Kes ei karda kasvatada oma jõudu, et elada õnnes. Kes mõistab, et hea kaaslane on ise eluterve. Kes armastab ilu, pimedust, vaikust, tuld, puudutusi…kes tahab alati valida, kõike.  Kui tunned , et kuulud “kampa”, siis anna märku. Sind ootavad ees naised, kes juba on kutsutud.

Taju, tunnetuse, rituaalide vägi
23. august (19:00) - 27. august. (17:00)

Rituaalide laager , kus ma jagan oma kogemust nõiana. Kuidas tajuda, mida märgata, miks saab ennet muuta. Kes võivad üldse oma saatust muuta. Kuidas kutsuda HINGESID. Miks kohtuda Surmaga. Milline on Eluvesi. Mis üldse on rituaal ja kuidas see toimib...

Püha higitelk ehk Maaema üsk
20. august (18:00) - 21. august (11:00)

Rituaal keha ja meele väestamiseks. Hingeruum , ühinemaks ilmaemadega läbi elementide. Lotisud, selgused, gongide vägi. Kes tulekul, siis andku teada, lisainfo neile, kes valitud.

Meeste vägi - Ürgsuse kutse
7. september (19:00) - 10. september (16:00)

Mees võiks tagasi tuua oma ürgse väe ja kasvada suureks. Ta peaks ära õppima, kuidas juhtida oma sisemist voogu enda sees. Kui ta mõistaks , mida tahavad naised, kui keegi ütleks talle tõde (et vahel on hea lahkuda, teinekord märgata oma häält). Mehel on vaja teada tarkust. Kuidas ennast säästa, millal olla rituaalne. Mida teha selleks, et kohtuda oma MINAGA-kuidas ennast mitte alla suruda....ja kuidas kasvadata identiteeti. 

Omade Lõõgastus - Grupp omadest täitunud
19. oktoober (19:00) - 22. oktoober (16:00)

Ruunide vägi - Maailmade sügavik - Grupp täitunud
1. november (19:00) - 5. november (16:00)

Ruunide vägi - Pühendumine
16. november (19:00) - 19. november (16:00)

Ruunide vägi - Põhaja müüdid ja tarkused 
24. november (19:00) - 26. november (16:00)

Ruuni teadmised , rituaalid ja kogemused neile, kes soovivad luua ruuni maailmaga sidet. Kellele meeldib Põhjala mütoloogia ja selle sügavad sopid. Kes on eluterve uudishimuga, kes tahab teada asju  algusest peale. Kes otsib oma taju ja tunnetuse piiride laiendamist. Igaüks ei saa runoloogiks, ei peagi. Aga kui on tunnet, et ruunides on vägi ja sa saad neid enda kasuks tööle panna, mõistmaks nende vana tarkuse keelt, oskamaks teha õhku ja kivile sümboleid, mis toimivad. Suudad ühe hetkega öelda, mis tulemas, tahad teada Keltide pühasid aegasid, rituaali võimsat väge, osates huigata kohale ruuni hingesid, siis oled oodatud. Kuigi see on juba 4 osa, siis need, kes targad järgiõppijad, saavad veel kaasa...(lähema 6 aasta jooksul me uuesti ruunide algust ei jaga.

 

 

Riitused

Päevakäänaku rituaalidele on oodatud kõik, nii suured kui väikesed, kel huvi vanade Eesti kommete järele. Kellele meeldib rituaalsus ja püha olek, kes armastavad sauna ja metsa. Kindlasti anna teada, kes oled ja millal tuleb. Hea on kui Leesojal saavad kokku saranase maailmavaatega inimhinged, siis on kõigil hea olla. Mida kaasa võtta ja kuidas kõik toimub, vaata kodulehe Pärimuse alt.
 
Suvine Pööripäev on 22.juuni kell 17.00

Naiste püha pudru keetmine 23. juuni 10.00

22. juuni 10:00...14:00 teeme natuke tööd ja alustame suvise pööripäeva ettevalmistustega-pärgade punumisega, rituaaliplatsi kaunistamisega.

17:00 algab Suvise pööripäeva rituaal. (Pähe 7 taimest pärjad, õhtune rituaalitoit ühisele lauale ja 30 eur rituaaliosa, lastel 15 eur (saab süüa ka pudrupäeva hommikul)

23. juuni 10:00 algab Naiste pudruriituaal (mehed tõstavad veidi kive ja mulda sel ajal)

Õhtul on pidu lõkke ääres. Kes soovib Jaanipäeval Leesojal olla, see peaks eraldi teada andma .  Mida selleks õhtuks toidust kaasa võtta jm. (kas mahub veel lõkke äärde) Nb! Kes lõkke äärde, see võtab lisaks oma ühislaua toidule 20 eur (shaslõki, salati ja koogi  eest). lastel 12 eur.

24.juuni hilishommikul kuni kella 17.00 teeme veel talgutöid.

NB! Talgute ajal saab süüa , nagu ikka Leesojale kombeks. Ja loomulikult võib esimeseks õhtuks võtta kaasa midagi head, ka puuvilja ja naudingujooki, aeg näitab, et see kulub ära. 

Leesoja talgud on koos tehtavad tööd koos õhtuste teemavestluste ning seekord ka suvise pööripäeva ja naiste pudruriitusega. Korrastame maapinda ja Jaapani aeda. Sauna saab ka ning talgute ajal on toitlustamine meie poolt.  õhtul. joome head teed veini, sööme  Tublid, head, töökad hinged, kaaslased ja toredad lapsed peaksid kaasa võtma.

Kaasa võtta: tööriided, kindad, magamisasjad, magamismatt, saunatarbed,, saunaõlu ja hea vein ja midagi head.

Võimalusel kaasa võtta: labidas, reha, kirves, saag.

Pööripäeva ja pudru asju vaata pärimuse alt.

Kindlasti andke oma tulekust teada This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  või +372 5103779 kuni 20. juuniks , siis teame toitu varuda.